Kontakt

 Jolanta Okuniewska
jolako45@gmail.com

www.jokookun.jimdo.com

3 komentarze:

 1. Szanowna Pani Jolanto,
  chciałabym serdecznie Pani pogratulować prowadzenia bardzo ciekawego bloga jak również napisania równie interesującego i potrzebnego poradnika.
  Nazywam się Izabela Jaros i jestem pracownikiem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem anglistką ale głównie prowadzę zajęcia dotyczące wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych we wczesnej edukacji, a zwłaszcza w nauczaniu języka angielskiego. Umieściłam Pani poradnik na liście obowiązkowych lektur dla studentów!
  Pani wspaniałe działania warto popularyzować i dlatego też zwracam się do Pani z następującymi pytaniami:
  1. Czy zechciałaby Pani odpowiedzieć na kilka pytań związanych z zastosowaniem tabletów w edukacji?
  2. Czy możliwe byłoby, aby Pani trzecioklasiści wypełnili ankietę przygotowaną za pomocą narzędzia Survey Monkey, dotyczącą ich oceny wykorzystania tabletów w nauce?
  Zwracam się do Pani z Taką prośbą, gdyż na początku czerwca będę uczestniczyć w międzynarodowej konferencji naukowej w Szwecji i bardzo chciałabym przedstawić Panią i Pani uczniów jako przykład dobrej praktyki i nowoczesnej edukacji początkowej.

  Proszę o pozytywną odpowiedź.

  Pozdrawiam
  Iza Jaros


  OdpowiedzUsuń
 2. Miłe słowa uskrzydlają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie dziękuję za inspirację. Dzięki Pani moje dzieciaki już drugi rok korzystają z tabletów i świetnie się przy tym bawią.
  https://web.facebook.com/Tabletowe-Per%C5%82y-1055196091185347/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń