O nas

Konferencja "Rola samorządu w budowaniu szkoły jutra".


Ja i moi uczniowie. Klasa III c SP 13 w Olsztynie.http://sp13klasa3c.jimdo.com/ Tablety Samsung Galaxy Tab 2 7.0 jako nagroda za zwycięstwo w europejskim konkursie na najlepszy projekt eTwinning. Nagroda znakomita, dzieci zachwycone, ja przed szansą na bardzo cyfrową klasę.

Więcej obaw, czy radości ? Zdecydowanie radości, będę poznawać możliwości jakie daje wykorzystanie tabletów na lekcjach.

Znam bardzo dużo programów komputerowych dostępnych w Internecie. Będę próbować znaleźć aplikacje na tablety i wykorzystywać je na lekcjach. Szukam już dziś, a lekcje z tabletami zaczynam we wrześniu 2013 roku. To już za moment, mam mało czasu...


A to kolejne tableciaki. Klasa I b rok szkolny 2014/2015

Mamy to szczęście, że firma Samsung ufundowała nam tabletową  pracownię. Dostaliśmy najnowsze tablety Samsung Galaxy Tab S, które towarzyszyć nam będą  podczas zajęć. Nasze tablety są piękne, mają potrzebne aplikacje i robią znakomite zdjęcia.


Firma Samsung na pewno będzie częstym gościem w naszej tabletowej klasie,  dlatego będziemy się starali mądrze korzystać z tabletów i pokażemy szybko, że tablet jest nowoczesnym wyposażeniem piórnika w nowoczesnej szkole.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz